Historické městečko, které je plné kouzelných křivolakých uliček, si vás získá jak svými upravenými plážemi a moderní nabídkou ubytování i služeb, tak i mnoha možnostmi sportovních aktivit a zábavy.

Toto oblíbené letovisko se rozkládá v nejjižnějším koutu severní Dalmácie, nedaleko Šibeniku a Splitu. V minulosti to bývala jen malá vesnička, která byla umístěná na malebném ostrůvku. V současné době je ostrůvek spojený s pevninou mostem a sypanou hrází.

Co nabízí letovisko svým návštěvníkům?

Těšit se můžete na různé možnosti ubytování. Čekají tu na vás apartmány chorvatsko, ale i hotely nebo ubytování v soukromí.

Letovisko má atraktivní polohu a několik oblázkových pláží, které jej obklopují. Zajímavým místem je promenáda Lungomare, která nabízí, kromě jiného, i nádherné pohledy na místní krajinu. Velmi příjemná je domácí rodinná atmosféra, která v letovisku panuje.

Primoštenské pláže

Všechny jsou oblázkové a s pozvolným vstupem do moře. Jsou tedy ideální volbou i pro rodiny s malými dětmi nebo neplavce. Nejkrásnější koupání nabízejí Velika a Mala Raduča. Naleznete je na ostrůvku Raduča. Skalnaté břehy jsou vybavené betonovými plošinami, které umožňují snazší vstup do vody. Díky borovicovému háji, který pláže lemuje získáte velmi příjemný stín. Pokud tedy nevíte, kam na dovolenou k moři, tak toto místo je ideální volbou. Prohlédněte si nabídku portálu ubytovanivchorvatsku.cz a vyberte si nějaký hotel nebo apartmán.

Sportovní aktivity

Až vás přestane bavit povalování na pláži, můžete si vyzkoušet některou z místních vodních radovánek. Místo nabízí dokonalé podmínky pro jachting, windsurfing a na své si přijdou také milovníci potápění. Ze suchozemských aktivit si můžete zahrát tenis, plážový volejbal, bowling, kuželky, stolní tenis nebo minigolf.