Kolagen? Určitě ho znáte jako doplněk stravy pro podporu elasticity a pevnosti pokožky a snížení projevů stárnutí. Je však klíčovou složkou pro zdraví nejen kůže, ale také kostí a kloubů. Svému tělu ho můžete dodat v podobě vhodných doplňků stravy. Na OnlineMedical ho najdete jako kolagen Luvené a kolagen drink Collavio.

Kolagen pro správnou funkci lidského těla

Kolagen je klíčový protein, který tvoří základní stavební prvek kůže, kloubů, kostí a dalších tkání v těle. Jeho správná funkce je klíčová pro udržení zdravého těla. Výrazně podporuje elasticitu kůže a zpomaluje stárnutí. Je klíčovým prvkem pro klouby a kosti. Přispívá k flexibilitě a pružnosti kloubních tkání, což může minimalizovat riziko poranění a podpořit obnovu, pokud se zraníte.

Produkce kolagenu v těle však s věkem klesá, což může vést k různým zdravotním problémům. Proto je vhodné doplňovat kolagen skrze potraviny bohaté na kolagen nebo formou doplňků stravy. Vhodnou volbou je kolagen drink Collavio nebo kolagen Luvené.

Kolagen drink Collavio a kolagen Luvené

OnlineMedical nabízí vše důležité pro pohodovou domácnost na jednom místě. Co, že by to přesně mělo být? Nejen eco výrobky pro zdravé prostředí ale také doplňky stravy, které vám i vašim nejbližším umožní cítit se bezvadně ve vlastním těle a vykouzlí doma ještě větší pohodu. Především je to kolagen drink Collavio a kolagen Luvené.

Kolagen drink Collavio pro zlepšení pleti, vlasů a nehtů

Začneme krásou. Kolagen drink Collavio si získal srdce žen jako revoluční novinka v oblasti péče o pleť. Jedná se o beauty drink obsahující mořský kolagen. Výrazně zlepšuje nejen pleť, ale také vlasy, kterým dodá život a vyživuje nehty. Ty jsou pevné a netřepí se. Vedle kyseliny hyaluronové obsahuje dalších deset látek s omlazujícími účinky.

Kolagen Luvené je nadějný nováček na trhu

Produkty české značky Luvené se mohou pyšnit přírodním složením. Kolagen Luvené je vysoce účinný kolagenový drink, který stejně jako kolagen drink Collavio pomáhá s péčí o nehty, vlasy a pokožku. I Luvené obsahuje kyselinu hyaluronovu a další důležité vitamíny a minerály.

Krása je pomíjivá, ale nezbytná

Víme, jak krásná jste uvnitř, ale také to, že je pro vás důležitý zevnějšek. Říká se, že spokojená žena je tou nejkrásnější ozdobou muže. Tady bychom to lehce upravili. Spokojená žena je to nejkrásnější ozdobou především sama pro sebe. Protože jste to především vy, kdo by měl vidět svou vlastní krásu a být si vědom vlastní hodnoty, která zdaleka nespočívá pouze v krásné pleti i když i to je součást zdravého sebevědomí. Právě proto jsme vybrali produkty, které vás podpoří v péči o sebe sama.

Na OnlineMedical najdete pomoc, ať už vás trápí cokoliv, zdravotnické potřeby nevyjímaje. Nevíte si rady? Kontaktujte nás, poradíme.